O MNIE


Mój mąż mawia, że mam obsesję na punkcie gotowania i pieczenia :) Każdego dnia przeglądam gazety i blogi o jedzeniu, oglądam programy kulinarne, godzinami śledzę wpisy na różnorodnych portalach.

Cukiernia marzeń  zrodziła się przede wszystkich z miłości do słodkości. Jest to blog w 100% wegański. Na pewno nie znajdziecie tu przepisów z  udziałem mięsa, ryb, nabiału czy jajek. Pojawiać się za to będzie pełno świeżych, lokalnych i sezonowych produktów oraz ciekawych połączeń. Będę piekła dla Was torty, tarty, muffiny i wiele, wiele innych słodkości. Warzywa (mój ulubione: buraki) w cudowny sposób będą przemieniać w pyszne desery i wypieki. 

Uwielbiam eksperymentować i do tego zachęcam też Was, Drodzy Czytelnicy. Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Większość moich przepisów to przepisy autorskie. Czasem na warsztat biorę też przepisy z innych blogów kulinarnych lub książek (mam ich niezliczone ilości), przerabiam je i dostosowuję do własnych potrzeb. Odtwarzając przepis zawsze podaję link do strony, która mnie zainspirowała.

   
Bardzo cieszą mnie wszystkie komentarze i maile. Można pisać z wszelkimi pytaniami, na pewno odpiszę.

dariadebska@gmail.com

Jeśli mieszkacie w Poznaniu i potrzebujecie pomocy w kwestii wegańskich wypieków, piszcie śmiało. Może uda mi się pomóc :)


Pozdrawiam, Daria z Cukierni marzeń

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz